Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam serdecznie!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zarówno na suchym, jak i mokrym, do tego umiarkowane zużycie. To juz moj drugi komplet. Polecam!
Opinia użytkownika: Super opony jestem zadowolony w 100%.
Opinia użytkownika: W naszych warunkach klimatycznych biją na głowę Corsy II/III
Opinia użytkownika: Bardzo dobre Opony. Polecam
Opinia użytkownika: Świetna opona turystyczna i jak chcesz poszaleć też.
Opinia użytkownika: Przewidywalne zachowanie na drodze, wolne zużycie bieżnika. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia do większych i cięższych motocykli.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne dla motocykli o masie powyżej 350 kg. Bardzo dobrze zachowują się na mokrej nawierzchni. Dobrze prowadzą się na nierównościach, szczególnie na frezowanym asfalcie. Stopnień zużycia do opon konkurencji jak np. Dunlop znacznie niższy. Pirelli Diablo, Pirelli Angel mam założone kolejno na Yamaha RoadStar XV1700 i Honda Paneuropean ST1300. Średnio w sezonie robię ok 10.000 mil. Oceniam że opony powinny przetrwać ok 2 może 3 sezonów aktywnej jazdy. Zdecydowanie polecam!
Opinia użytkownika: Wygląd i parametry super, testowana też na torze. Dała radę założona w motocyklu bmw s1000xr.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone