Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Warunki jezdne bardzo dobre. Jak na razie żadnych wad.
Opinia użytkownika: Polecam opony wielosezonowe na ten klimat, co teraz mamy nadają się w 100 %
Opinia użytkownika: Polecam, spisują się dobrze.Nie są głośne.Autko ładnie trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Jak na tak tanie opony, to naprawdę są ok.
Opinia użytkownika: Opony w dobrej cenie, do spoojnej jazdy, polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie
Opinia użytkownika: Opony sezonowe oceniam bardzo dobrze 👍
Opinia użytkownika: Super na śnieg. Ciche, dobrze wyważone, więc nie trzeba kilo ołowiu dokładać. O dziwo słabo sobie radzą przy hamowaniu na mokrym i się ślizgają, ale na prosto. czyli s��abo hamuje, ale bez tragedii. Za to na lód i śnieg SUPER. Dużo lepsze niż nowe Dębicy.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony do malych aut użytkowanych głównie w mieście.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają drogi, ocena 5
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone