Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. O wiele cichsze niż poprzednie. Dobrze trzymają się nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opony użytkowane w pizzeryjnych Seicentach, bardzo eksploatowane, zdają egzamin z wszystkich wlasciwosci. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze sprawdzają się na mokrej jak i suchej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Dobrze radzą sobie w deszczu i na śniegu. Podjazdy pod górę to żaden problem. Przy zakrętach nie tracą przyczepności.
Opinia użytkownika: Jak za taką cenę nie można się przyczepić do tych opon. Kierowca czuje się pewnie za kierownicą.
Opinia użytkownika: Odgrywają swoją rolę.
Opinia użytkownika: W trasie trochę szumią, typowe wielosezonówki.
Opinia użytkownika: Jak najbardziej polecam.
Opinia użytkownika: Jest to świetne połączenie ceny i jakości. Rewelacyjny wybór do miejskiego auta bez zapędów rajdowych. Opony są ciche i zapewniją przyczepność nawet, gdy śnieg popruszy. Polecam zakup w 100% udany.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone