Opinia użytkownika: Całkiem rozsądna opona w dobrej cenie. Dobrze klei. W przypadku jazdy na limicie przyczepności, czuć wyraźnie jak zaczyna odpływać na bok. Zwłaszcza na suchym.
Sprawdza się w lekkim RWD.
W przypadku jazdy w deszczu nie doświadczyłem jak dotąd aquaplaningu. W głębokim śniegu nie testowałem, bo zima 2013/14 to nie zima. Zresztą i tak obniżoną miatą powiesiłbym się na brzuchu :-)