Opinia użytkownika: Opony zakupiłem z własnego wyboru, w sumie do wszystkich samochodów jakie posiadałem na zimę zakładałem nokiany(trzeci zestaw), może są i lepsze firmy, ale dla mnie te spisują się doskonale. W tym roku zima była łaskawa, więc nie mogły rozwinąć skrzydeł, ale parę sezonów jeszcze przed nimi. Na ogół opony zmieniam co 5-6 lat co przy umiarkowanym stylu jazdy powoduje zużycie bieżnika w około 70%(przemieszczam się w miarę sprawnie, ale nie piszczę po skrzyżowaniach). Na obecnym komplecie zrobiłem niespełna 3500 km więc zużycie jest prawie niewidoczne. Polecam niezdecydowanym :) ps następne zimówki też będą nokiany.(chyba że firma zniknie).