Opinia użytkownika: Bardzo dobra na suchym, śniegu i błocie. Wydaje mi się że na wodę, są lepsze, ale nie można mieć wszystkiego. W tej cenie zdecydowanie polecam. Mój poprzedni Nokian W+ był równie dobry (a na mokrej nawierzchni - lepszy). Nie wygląda po pary tysicach km jakby sie miała zużyć. Kupiłbym jeszcze raz.