Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak do tej pory miałem okazję jeździć po śniegu, błocie pośniegowym i mokrej nawierzchni. Opony super radzą sobie, polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawują zarówno latem, jak i zimą. Jeżdżę już kilka lat na tych oponach i nigdy nie wrócę do zmieniana opon, co sezon.
Opinia użytkownika: Polecam ciche.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolona, opony na każdą nawierzchnię. I nie będę musiała pamiętać o zmianie. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się rewelacyjnie. Na śniegu radzą sobie bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Polecam. Opony Nokian jak dla mnie są najlepszymi oponami w tym przedziale cenowym, posiadam także w innych samochodach opony tej marki i jak najbardziej polecam.
Opinia użytkownika: Pozytywne zaskoczenie tą wielosezonówką. Na śniegu bardzo dobra trakcja. Błoto pośniegowe, mokra nawierzchnia - przewidywalnie i bezpiecznie. Polecam niezdecydowanym.
Opinia użytkownika: Świetna opona. Gorąco polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone