Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Adekwatny stosunek ceny do jakości. Bardzo dobra opona, brak zastrzeżeń na suchym jak i na mokrym. Nie jest przesadnie głośna. Nietestowana jeszcze w warunkach zimowych, ale to Nokian, więc jestem dobrej myśli.
Opinia użytkownika: Bardzo zadowolony z zakupionych opon. Na mokrej i suchej nawierzchni sprawdzone - ocena bardzo dobra. Nie sprawdzone jeszcze w warunkach zimowych. Oceniam, że są "ciche" i komfortowe.
Opinia użytkownika: Ostateczną opinię będę mógł przedstawić po zimie
Opinia użytkownika: Potwierdzam, że opony bardzo dobre! Założyłem i dbają o moje bezpieczeństwo. Pozdrawiam!
Opinia użytkownika: Od kilku lat jeżdżę na takich oponach. Są super, polecam.
Opinia użytkownika: Bzrdzo dobre opony za niską cenę.
Opinia użytkownika: Super opony, są bardzo ciche mimo dużego rozmiaru. Bieżnik w literę "V" bardzo mi się podoba jako użytkownikowi a "podobno" jest to bardzo bezpieczny typ bieżnika. Dostawa ekspresowa. Na drugi dzień rano od dnia zamówienia opony były u mnie.
Opinia użytkownika: „Świetne opony całoroczne – bardzo dobrze trzymają się drogi zarówno na suchym jak i na mokrym. Są ciche, komfortowe i nie widać szybkiego zużycia. Czuję się na nich pewnie w każdych warunkach. Zdecydowanie polecam, naprawdę warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Chyba jedne z lepszych opon jakie miałem. Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Chociaż zawsze uważam, że na oponach nie nalezy oszczędzać. To nasze "bezpieczeńtwo".
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona. Nie używałem jeszcze zimą, ale od wiosny jestem super zadowolony. Wymiana w proponowanym serwisie również bezproblemowa. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone