Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Całkiem ok w tym budżecie
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Jak za tę cenę opony dobre.
Opinia użytkownika: Odradzam zakupu. Po montażu wszystkie 4 opony biją. Jedna jest tak nierówna, że nie dało się wyważyć koła. Na stronie Oponeo wskazuje Nokian jako fińskiego producenta, ale produkcja jest w Chinach (potwierdzenie widać na zdjęciu).
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone