Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony świetnie się sprawdzają, jestem z nich bardzo zadowolony. Kolejny raz korzystam z opon wielosezonowych
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, testowane przy 20°C, przymrozkach oraz lekkim śniegu. Latem nie jeździłem jeszcze, ogólnie polecam z czystym sumieniem.
Opinia użytkownika: Spełniają swoją rolę, polecam!
Opinia użytkownika: Zbyt miękie podczas wysokich temperatur, poza tym spoko.
Opinia użytkownika: Dają radę w każdych warunkach :)
Opinia użytkownika: Po przejechanych 2 tysiącach km złego słowa nie mogę powiedzieć. Spełniają swoją rolę bardzo dobrze. W miarę ciche i dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Interesująca propozycja dla osób poszukujących opon wielosezonowych. Mieszanka gumy i kształt bieżnika naprawdę zostały dobrane w odpowiedni sposób. Mój mechanik zastanawiał się, czy to letnie, czy zimowe opony. Dobrze trzymają na mokrej nawierzchni. Z hamowaniem radzą sobie dobrze. Śmiało polecam.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony w przystępnej cenie.
Opinia użytkownika: To już kolejne Nokiany. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone