Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetne opony. Wybieram po raz kolejny. Poprzednie służyły mi ponad 10 lat.
Opinia użytkownika: Kupiłem pod koniec zimy, więc za dużo nie pojeździłem po śniegu. Póki co, jeżdżąc w deszczu i po szutrach, nie zauważyłem żadnych minusów i czuję się bezpiecznie.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się w mieście, jak i w trasie. Przy sporej masie pojazdu czuję pewność w prowadzeniu auta.
Opinia użytkownika: Kolejne Nokiany. Po kilku próbach z innymi markami powrót. To wystraczy.
Opinia użytkownika: Dobre jakościowo opony, bardzo dobrze trzymają się drogi, testowane nie raz na mokrym śniegu, na autostradzie latem równie dobrze. Bardzo dobre wielosezonówki.
Opinia użytkownika: Super oponki.
Opinia użytkownika: Dobra relacja jakości do ceny, na nasze potrzeby do autka typowo miejskiego, trasa dom-praca-dom kilka razy w miesiącu - wybór idealny.
Opinia użytkownika: Po prostu bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Opony dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Jazda po mieście i raz w miesiącu dłuższa trasa. Opona jest cicha.
Opinia użytkownika: Polecam gorąco
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone