Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre☺️
Opinia użytkownika: Oponki świetnie się sprawują, zimą na lodzie także auto da się opanować, jak na wielosezon jestem pozytywnie zaskoczony i mogę z czystym sumieniem polecić.
Opinia użytkownika: Opony zakupione w styczniu.Na ten moment jestem bardzo zadowolony, bo śnieg drapały jak grizzly i na mrozach bez problemów. Czekam na lato jak zachowaja się w cieple letnie dni.
Opinia użytkownika: Póki co mały przebieg, ale wszystko jest ok, polecam.
Opinia użytkownika: Zgodnie z opisem producenta
Opinia użytkownika: Gorąco polecam opony, bardzo dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Opony spełniły oczekiwania .
Opinia użytkownika: Opony spisały się idealnie tej zimy, zapewne zaskoczyła ona wszystkich, od śniegu po lodowisko. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony, są ciche i robią robotę. W warunkach zimowych, ba śniegu i lodzie nie jeździłem
Opinia użytkownika: Świetne opony, świetna obsługa :) produkt najwyższej klasy o bezproblemowo załatwiona dostawa do punktu razem z wymianą!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone