Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Opona mega, po 1 zimie mogę powiedzieć że kupił bym je jeszcze raz
Opinia użytkownika: Dają rade w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Opony dobrze spisują się w każdych warunkach, trochę głośniejsze od letnich ale dopiero przy wyższych prędkościach. Produkt godny polecenia
Opinia użytkownika: Solidne opony, na takie zimy, jakie mamy w centralnej Polsce, zdecydowanie wystarczą. Mam wrażenie, że są cichsze niż Dębica Navigator, które miałem w poprzednim aucie.
Opinia użytkownika: Od kilku lat używam opon wielosezonowych różnych marek. Opony Nokian są na prawdę bardzo dobre, dają poczucie bezpieczeństwa i pewności prowadzenia pojazdu. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony świetnie amortyzują jazdę i jeździ się na nich gładko i bezpiecznie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakość opon na każdą nawierzchnię.
Opinia użytkownika: Super w każdych warunkach, chociaż jeżdżę na tych oponach od niedawna.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone