Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Mega fajne opony cena umiarkowana. Polecam. Moje auto waży ponad 2200 więc jest co zatrzymać i czym przyspieszać.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Opona została poprawiona względem poprzedniej generacji. Trochę hałaśliwe powyżej 100km/h. Przy prędkościach ok 140 km opona zaczyna lekko pływać. Na miejskim i szutrowych drogach opony sprawują się dobrze. Nie boją się kamieni i krawężników. Rewelacja, jeżeli chodzi o mokrą drogę.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Dobre na każdej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam w 100%, wcześniej miałem doświadczenia z Nokianem tylko przy oponach zimowych, również latem się nie zawiodłem. Klasa premium w bardzo atrakcyjnej cenie.
Opinia użytkownika: Ciche przy większych prędkościach, dobrze trzymające w zakrętach.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony na suchą i mokrą powierzchnię. Nie są głośne jak wiele innych marek, co jest bardzo dużym atutem.
Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone