Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są bardzo dobre jak za tę cenę. Następnym razem też kupię te opony.
Opinia użytkownika: W swojej cenie chyba najlepsze opony. Postawiłem 5 na mokrej nawierzchni, bo na prędkości powyżej 120 zaczynają trochę "pływać" - ale po co taka prędkość w deszcz?))) Polecam. Naprawdę fajne.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Wszystko ok, jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Zamówiłem już drugi komplet opon marki Nokian i jestem bardzo zadowolony,opony zachowują się bardzo dobrze w każdych warunkach a przejeżdżam co roku około 20 tys. km.
Opinia użytkownika: Dobrze się trzyma nawierzchni, jest cicha. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona. Cicha i trzyma auto na drodze jak żadna inna. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Używałem je w również w swoim BMW 550i z napędem tylko na tył, nigdy nie brakowało mi przyczepności czy to na suchej, czy mokrej nawierzchni. Prowadzenie jest pewne, a informacja przenoszona z kół i nawierzchni jest naprawdę dobra. Polecam z czystym sumieniem.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone