gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Nokian Tyres iLine - Strona 49

Ocena łączna opon Nokian Tyres iLine

Ocena łączna:

5,35 (ilość opinii: 494)
1111140
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,55
poziom hałasu 5,25
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,50
mokra nawierzchnia 5,20
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 5,05
ścieralność 5,30
awaryjność -
Kup opony Nokian Tyres iLine

Opinie użytkowników opon Nokian Tyres iLine

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Skoda Fabia Kombi II 1.2 TSI (63kW)
  • ponowny zakup: Tak
Kd:4,00111100

Opinia użytkownika: Opona dosyć miękka i na mokrej powierzchni mogłaby się lepiej trzymać drogi. Ogólnie jednak jest ok. Bardzo cicha.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 4,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Citroen C1 4door I 1.0
  • ponowny zakup: Tak
Jarosław:4,00111100

Opinia użytkownika: Opony zachowują się poprawnie w każdych warunkach atmosferycznych.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 4,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Hyundai Getz Hatchback I 1.3 (60kW)
  • ponowny zakup: Nie
Karina:4,00111100

Opinia użytkownika: Przyczepność zarówno na suchej jak i mokrej powierzchni poprawna, jednak szerokość i głębokość bieżnika pasuje idealnie, aby wyłapywać drobne kamienie, powodujące irytujący dźwięk podczas jazdy. Przynajmniej raz w tygodniu muszę taki upierdliwy kamyk wydłubywać z opony...

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 4,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Renault Scenic Van II 1.6
  • ponowny zakup: Tak
Bubu:4,00111100

Opinia użytkownika: Na tych oponach przejeździłem ok. 4000 km. Jeżdżę raczej umiarkowanie spokojnie, na suchej nawierzchni raczej spoko, na mokrej przy energicznym ruszeniu potrafią się śliznąć, ale przy hamowaniu ok, chociaż nie miałem okazji gwałtownie hamować. Wodę doprowadzają w miarę dobrze, polecam raczej dla ustatkowanych, nierobiących długich tras.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 4,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Toyota Avensis Kombi I 2.0 D-4D
  • ponowny zakup: Tak
Irek:4,00111100

Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Opel Meriva Van I 1.6 (77kW) (4/100)
  • ponowny zakup: Tak
Piotrek:4,00111100

Opinia użytkownika: Na suchej nawierzchni dobrze trzyma się drogi, jest zdecydowanie cichsza niż moje poprzednie opony. Na mokrej nawierzchni mam mieszane uczucia, wodę odprowadza dobrze, nie miałem przypadków tworzenia się poduszki pod kołem przy najechaniu w głębsze kałuże, jednakże jeśli jest nie rozgrzana potrafi boksować na wilgotnym asfalcie - i to w temperaturach 14-22 st co jest dla mnie dosyć dziwne i na poprzednich kompletach (w tym na barumach zbliżonych cenowo) takiej sytuacji nigdy nie zaobserwowałem.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Skoda Octavia Hatchback I 1.9 TDI (74kW)
  • ponowny zakup: Nie
Marcin:3,501115000

Opinia użytkownika: Wcześniej kupiłem zimowe nokiany i okazały się być znakomite. Liczyłem więc, że i te takie będą. Niestety. Są zupełnie o cały rząd wartości gorsze. Pod każdym względem są przeciętne.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Honda Civic Hatchback VII 1.7 CDTi
  • ponowny zakup: Tak
Dariusz:3,501115000

Opinia użytkownika: Trzeba uważać po deszczu, ogólnie ok.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Skoda Fabia Sedan I 1.4 (75KM)
  • ponowny zakup: Nie
Tomasz:3,00111000

Opinia użytkownika: Opony są bardzo twarde i głośne jak na 185. Szum jest porównywalny z innym autem gdzie mam 235, tak więc nieporozumienie. Jazda spokojna trzymają się drogi zarówno na suchej jak i mokrej. Przy szybszej jeździe trochę niepewnie się zachowują , jakby podsterowność. Nie kupiłbym więcej żadnych pseudoopon typu Nokian. Miały być tanie, bo i auto wiekowe. Cena adekwatna do jakości.👎

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Skoda Fabia Kombi I 1.9 TDI
  • ponowny zakup: Nie
Koleś z Wielkopolski:3,00111000

Opinia użytkownika: Jestem niemile zaskoczony i mocno rozczarowany tymi oponami. Może zimówki Nokiana są dobre (ja akurat jeżdżę na Continentalach), ale letnia opona dla mnie nie do przyjęcia. Właściwie wyrzucone pieniądze. Nieco niepewnie się czuję na suchej nawierzchni, natomiast na mokrej lub wilgotnej naprawdę kiepściutko. Przed Nokianami miałem na felgach letnie 10-letnie Fuldy, twarde, zajeżdżone (jakieś 180-220 tysięcy km), ale nawet one na mokrym trzymały lepiej. Nokiany na wilgotnym buksują, ślizgają się nawet gdy nie wykorzystuję pełnej dynamiki niezbyt w końcu zrywnego auta. Przyhamowywanie przy dojeździe do skrzyżowania/ronda wymaga asekuracji, bo można się nie zatrzymać w spodziewanym miejscu. Po jednym sezonie jeżdżenia z ulgą zmieniłem na zimówki :-(

481 - 490 z 494 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.