Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Wszystko dobrze.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się dobrze.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne. Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Same plusy. Ładnie wyglądają, I bardzo fajnie trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Bardzo przyzwoite opony za jeszcze przyzwoitszą cenę. Polecam
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre mimo swej niskiej ceny ;) Za tą cenę wątpię czy da się znaleźć lepsze opony . POLECAM ! ;)
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tych opon. Nie spodziewałem się, że się tak dobrze sprawdzą. Mam wrażenie, że są cichsze od używanych opon innych niby renomowanych marek, których używałem wcześniej. Szczerze polecam. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. co prawda przejechałem dopiero 4000km ale jestem bardzo zadowolony. Na dobrej drodze w ogóle nie słychać pracy opon. Na nawierzchni mokrej rewelacja.
Opinia użytkownika: Świetna opona. Idealna do naciągu na szersze felgi, mocne stopki, idealnie trzyma powietrze, polecam. Jest to już moj 3 komplet
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone