| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
5,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
5,00 |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd:
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Wprawdzie nie przejechałem na tych oponach dużo, ale wrażeie z jazdy jest nie porównywalnie lepsze niż na poprzednich oponach jakie miałem, a były to falkeny, na których tak niesamowicie mnie ściągało na tych naszych kochanych koleinach, że już myślałem że ten typ tak ma, a tu po wymianie na te oponki wszystko ustąpiło, samochód prowadzi się super, żadnego ściągania, oponki są ciche i komfortowe, poprostu super, przy zakładaniu i wyważaniu też nie było najmniejszych problemów, ja jestem zachwycony, czytałem przed zakupem oczywiście opinie i nic nie jest przesadzone w tym że ludzie je tak chwalą, wiadamo podchodziłem do tego z dystansem, w każdym bądź razie napewno się na nich nie zawiodłem, a wręcz przeciwnie, jestem pozytywnie zaskoczony, super jak za taką cenę i fakt że są chińskie. Jeżdżę Nissanem Primerą P12, chyba nie jest to najgorszy samochód, zmienił całkowicie swoje oblicze po zalożeniu tych nankangów.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,80 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Honda Civic Hatchback
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Kupiłem trochę na ryzyko, trochę z przekory, pomyślałem, że najwyżej za jakiś nie długi czas zmienię. Jeździłem na twardych, śliskich, kołkowatych Bridgestone Potenza, nadających się chyba tylko na tor wyścigowy. Zaskoczenie pełne, tym bardziej, że to Tajwan i niezbyt wysoka cena! Opony ciche, nie "pływają", doskonała amortyzacja, 200 koni, 6 sek do 100 i nie piszczą ! Auto prowadzi się pewnie i bez problemów na dziurach i koleinach. Nie wiem jeszcze co z deszczem... Opony godne polecenia - za niedużą cenę spora frajda! Nie wiem też jak szybko będą się ścierać, ale i tak warte swego.