Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetna opona za przestępną cenę. Dla mnie, gdzie samochód jest głównie używany w piękną, pogodę i na zloty jest to dobra alternatywa do droższych opon flagowych producentów. Polecam
Opinia użytkownika: Opony super, polecam.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Opony są rewelacja
Opinia użytkownika: Opony w naprawdę dobre. Nie dość, że dobre to także mają unikatowy bieżnik.
Opinia użytkownika: Super opony, polecam.
Opinia użytkownika: Super opony, to już drugi komplet. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony super na mokrym i suchym
Opinia użytkownika: Bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Rewelka! Dobra guma na suchym i mokrym. Cicha i bezproblemowa. Polecam z czystym sumieniem.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone