Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Brat polecił mi te opony, wcześniej bałem się zakupu opon tak mało znanych producentów. teraz wiem, że lepiej nowe nankangi niż używki z allegro (często z wadami), które są droższe lub max zużyte. Założyłem je do bmw 1 i nie mam żadnych powodów do narzekań, przejeździłem kilka miesięcy i zmiana na zimowe.
Opinia użytkownika: Jak za tę cenę te opony są godne polecenia. Nie widzę różnicy między użytkowaniem tych opon a np. droższych Pirelli, więc po co przepłacać.Przejechałem na oponach już ponad 40 tys, km i nie widać na nich zbytniego zużycia .Samochód dobrze trzyma się naierzchni suchej, jak i mokrej, na zakrętach też nie ma problemów nawet przy wyższych prędkościach. Gdybym miał dokonać ponownego zakupu na pewno bym się nie zawahał wybrać tych opon ponownie. Pozdrawiam i szerokości!!!
Opinia użytkownika: z wyglądu oraz użytkowania opony super
Opinia użytkownika: Pewnie trzyma się drogi, cicha. Poprzednie były Michelin i były głośniejsze,
Opinia użytkownika: Jeżeli ktoś zamierza się kupić używane opony to robi wielki błąd. Za te same pieniądze można mieć dobre nowe oponki.
Opinia użytkownika: Opony tej firmy użytkuję już od jakiegoś czasu i jestem z nich zadowolony zarówno pod względem włąściwości technicznych - jezdnych jak również cena nie powala.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Opony są świetne, ciche, nieźle wyglądają, ładnie się trzymają. Przy moim stylu jazdy nie widzę różnicy pomiędzy tymi oponami a oponami z górnej półki. Sporo kasy zostaje w portfelu i dlatego polecam te oponki.
Opinia użytkownika: doskonały produkt polecam
Opinia użytkownika: Za tą cenę bardzo dobre.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone