| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
1,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Peugeot 607 Sedan I 2.7 HDI
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: W kupiłem opony będąc w dołku finansowym, miałem zmienić latem, ale ogólnie nie mam im do zarzucenia nic po za wyglądem. Trzymają dobrze drogę, nie są za głośne, pracują w miarę dobrze tak na mokrej jak i na suchej nawierzchni, zaś jedynym elementem , który mnie irytuje, to wykończenie po produkcji opon. Widoczne odlewki, w niektórych miejscach aż za duże, trzeba samemu usunąć. Po 7K kilometrów, na razie ocena pozytywna, ale to dopiero jeden sezon.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
3,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mitsubishi Colt Hatchback 3D VII 1.3 MIVEC (70kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Wiadomo jak to u nas, lubimy sprawdzone Dębice, Barumy i całą reszte. I właśnie z Barumów Bravuris 2 przesiadłem się na Nankanga NS20 w rozmiarze 205/45/17. Pierwszy tydzień mocno zachowawczo - bo wiadomo - nankang, kto wie co to za pieruństwo. Z każdym pokonywanym zakrętem ta opona zaskakiwała mnie coraz bardziej. Testowałem ją na tych samych trasach co poprzednie Barumy i tam gdzie na Barumach wylatywałem już przodem tak na Nankangach jechałem dalej jak przyklejony. Oczywiście niedowierzałem i od tamtej pory testowałem je sobie tak w każdym możliwym zakręcie, zabawy co nie miara, doprowadzałem do różnych sytuacji kryzysowych i na NS20 zawsze mogłem polegać o poziom bardziej niż Barumach. Za tą cenę nie wiem czy znajdzie się coś lepszego. Opona jest dosyć sztywna, od razu było to czuć na kierownicy, oczywiście sprawa na plus. Dobrze wyczuwalna granica przyczepności. Na tyle je polubiłem, że teraz do colta CZT biorę je na tył w 225/45/16