Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Rewelacyjna oponka. Auto zawsze mocno wypakowane mimo to idzie jak burza. Opona świetnie trzyma się drogi, widać solidne wykonanie do tego żadnych problemów z założeniem czy wyważeniem.
Opinia użytkownika: Rewelacyjna opona, auto idzie jak po sznurku zazwyczaj poruszam się w cyklu miejskim także takie rzeczy jak hałas i komfort i tak są mi obce, jeśli ktoś szuka naprawdę dobrej opony w bardzo dobrej cenie to proponuje właśnie ten model.
Opinia użytkownika: Dobra opona na polskie drogi, jest wytrzymała, komfortowa - nie szumi jak niektóre opony. Samochód pewnie się prowadzi na śniegu. Polecam wszystkim którzy nie chcą przepłacać
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność, prezentuje się również dobrze.
Opinia użytkownika: Od 130 Km/h opona jest głośniejsza, ale inne opony również. Jeżdżę na tych oponach 50000 km rocznie. Zużycie wynosi średnio 8,0l / 100km. Jak za ta cene ok.
Opinia użytkownika: Godne polecenia w tej półce cenowej.
Opinia użytkownika: Póki co polecam ze względu na ekonomię :)
Opinia użytkownika: Opony dostarczaja niezapomnianych wrazen. Przesiadlem sie na nie trochę z konieczności, bo dostałem je wraz z nowym samochodem. dZiwie się, że poprzedni właściciel nie miał żadnej stłuczki. W niczym nie przypominają one właściwości opon zimowych. Jeśli komukolwiek życie miłe, to niech nie kupuje tych opon!!!
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Nigdy więcej innych opon ze względu na niskie koszty.
Opinia użytkownika: po przejechaniu ponad 5000 km mogę powiedzieć, że te opony są doskonałe. Nie dałem wszystkich gwiazdek, ponieważ myślę, że coś można poprawić. Jeżdżę codziennie (do pracy) - kręta górska droga w zimie jest często wyzwaniem dla opon, ale nie miałem żadnych problemów. Nie wypróbowałem opon na śniegu bo go nie było.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone