Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam w 100 %
Opinia użytkownika: super
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Po przejechaniu pierwszego sezonu (dość łaskawego dla kierowców) żadnych niespodzianek. Polecam!!!
Opinia użytkownika: Opony zrobiły na mnie pozytywne wrażenie.
Opinia użytkownika: Świetna opona za niską cenę - na śniegu i błocie pośniegowym bez zarzutu, nawet na mocno ubitym śniegu pewnie trzyma się drogi. Polecam!
Opinia użytkownika: Świetna opona, moi kierowcy bardzo sobie ją chwalą, opona świetnie zachowuje się praktycznie w każdych warunkach, jeśli chodzi o mnie to nie miałem lepszy opon dostawczych, widać świetną jakość wykonania.
Opinia użytkownika: Nienaganna oponka :) Auto bardzo fajnie się prowadzi zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, zero kłopotów z aquaplaningiem itp, rewelacyjna przyczepność, świetna jakość wykonania.
Opinia użytkownika: Moim zdaniem to ideał. Stosunek jakości do ceny wprost rewelacyjny, auto świetnie się prowadzi, nic nie piszcy nic nie szumi, naprawdę za tą kasę niczego więcej mi nie trzeba.
Opinia użytkownika: Super opona, auto zawsze mocno wyładowane prowadzi się naprawdę fajnie, moim zdaniem jak za tą kasę naprawde genialne oponki zarówno na mokrej jak i suchej drodze bardzo dobrze trzyma podłoża, polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone