Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie najlepsze opony zimowe jakie użytkowałem. Opona bardzo cicha, bieżnik "gładki" nie powoduje dyskomfortu przy prowadzeniu a najważniejsze że na śniegu jest jak przylepiona. Zapomnijcie o kontrolowanych uślizgach w zimie. Z tą oponą bardzo ciężko jest spowodować kontrolowaną utratę przyczepności. I w sumie o to chodzi.
Opinia użytkownika: Przejechałem już na nich ponad 5000 km. Opony o doskonałej przyczepności i świetnym prowadzeniu na zakrętach przy szybszej jeździe. Gwarantują pewność prowadzenia i hamowania na nawierzchni mokrej. Śnieg im nie straszny - zarówno trakcja, jak i hamowanie bez zarzutu.. Bardzo ciche. Mimo wysokiej ceny - warte zakupu.
Opinia użytkownika: Chyba za mało jeżdżę żeby ocenić jakość w ekstremalnych warunkach. Dotychczas po około 2 miesiącach nie zauważyłem żadnych wad, opony są zgodne z moimi oczekiwaniami
Opinia użytkownika: Porządne zimówki do dużego i ciężkiego auta. Stosunek ceny do jakości jest dobry.
Opinia użytkownika: Świetne opony.
Opinia użytkownika: Dają poczucie stabilności na śniegu i oblodzonej nawierzchni. Napęd tylko na przód.
Opinia użytkownika: Nie ma o czym gadać. Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Świetne opony, dobrze trzymają sę drogi, zwłaszcza w zakrętach.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone