Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze zachowują się na śniegu i suchej nawierzchni. Na mokrej nawierzchni (nie lód) potrafiły uślizgiwać się. Zużycie opon przy dynamicznej jeździe akceptowalne. Niezauważalne zmniejszenie czy wzrost zużycia paliwa porównując do fabrycznych letnich opon innego producenta.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Jestem zadowolona bardzo z opon i godne polecenia są :)
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność, bardzo dobrze odprowadza wodę, zużycie wzrokowe - po jednym sezonie - niezauważalne
Opinia użytkownika: Bardzo dobra cicha opona, świetny stosunek jakość/cena. Sprawia wrażenie miękkiej i subiektywnie odczuwalny jest wyższy komfort jazdy.
Opinia użytkownika: Opony ciche. Jestem z nich zadowolony w 100%.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, ciche, niestety niesprawdzone zimą na śniegu z powodu jego braku, jak najbardziej godne polecenia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone