Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony znakomite i super komfortowe. Tak cichych opon nigdy nie miałem... Polecam!!!
Opinia użytkownika: Wszystko ok, nawet na błocie pośniegowym dużo łatwiej trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: poza małymi przygodami przy dostawie, które finalnie zostały rozwiązane, sam produkt jest ok
Opinia użytkownika: Poprzednio jeżdziłem Fordem KUGA również na zimowych oponach modelu MICHELIN Przez 6 lat eksploatacji nie miałem zastrzeżeń Chociaż są drogie zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika: opony bardzo dobre, ciche pojazd na drodze mokrej czy suchej prowadzi się bardzo dobrze
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra
Opinia użytkownika: Opony spełniają oczekiwania im stawiane. Warto wydać pieniądze i cieszyć się z bezpiecznej jazdy.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, bardzo ciche, idealnie do samochodu elektrycznego ;)
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawdzają w różnych warunkach pogodowych. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone