Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Używam na dopiero 2 tygodnie, bez uwag
Opinia użytkownika: Dobre opony na zimę.
Opinia użytkownika: Super oponki
Opinia użytkownika: Warto, polecam.
Opinia użytkownika: Przyjemnie w jeździe i ciche opony.
Opinia użytkownika: Kupiłbym jeszcze raz.
Opinia użytkownika: Opony jak już są założone, są super ALE zakładanie ich na felgi to jakiś koszmar. Brakowało przynajmniej kilka centymetrów, żeby opona złapała szczelność na feldze, trzeba było ją rozciągać i rozgrzewać. Dwa dni to trwało.
Opinia użytkownika: Świetne opony. Idealne do codziennej jazdy w zimowe dni.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony są ciche, dobre na suchą i mokrą nawierzchnię. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone