Ocena łączna:
Opinia użytkownika: przy dość małym przebiegu km na tych gumach ciężko określić ich trwałość mam jednak nadzieję, że nie będą odstawać od swoich starszych poprzedniczek. dobre opory toczenia( oszczędzają paliwko) polecam do lekkiego terenu w połączeniu z trasami poza miastem
Opinia użytkownika: Znakomita w terenie górskim na śniegu i zamarzniętym śniegu
Opinia użytkownika: nie znam lepszej
Opinia użytkownika: opony dobre ciche dobrze trzymające się drogi niestety swoje kosztuje polecam
Opinia użytkownika: Nie ma lepszych zimówek w tym rozmiarze na rynku, te są idealne
Opinia użytkownika: Na śniegu nie utrzymują się w torze jazdy, na lodzie jakbym jechał bez bieżnika. Opona dobra na warunki miejskie, ale jak chcecie jeździć w górach po śniegu i lodzie na drogach nieodśnieżonych po prostu się nie nadaję.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone