Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super, szybka obsługa, opony doskonałe.
Opinia użytkownika: bardzo wysokiej jakości opony zimowe
Opinia użytkownika: rewelacja
Opinia użytkownika: bardzo fajne opony ale jeszcze ich nie sprawdziłem na śniegu i lodzie
Opinia użytkownika: Opony dobre na błoto pośniegowe.
Opinia użytkownika: Opony dobre. Zadowalający stosunek ceny do jakości.
Opinia użytkownika: Polecam nic dodać nic ująć!
Opinia użytkownika: Polecam ze względu na zachowanie na lodzie i śniegu, jakość wykonania i trwałość.
Opinia użytkownika: Ja kupiłbym ponownie.
Opinia użytkownika: Bardzo bezpieczne opony na zimę, szczególnie do jazdy po zaśnieżonych ulicach. Mały minus za minimalnie podwyższony hałas.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone