Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opona bardzo odporna na ścieranie. Niestety na mokrej nawierzchni trzeba uważać bo może "popłynać".
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony ale tylko do sprawnego -bez luzów i z dobrymi amortyzatorami zawieszenia. Przy zużytym zawieszeniu opony"ząbkują". Z tego powodu są b.głośne i szybko się zużywają. Między bajki należy włożyć opowieści tych co piszą o sprawnych zawieszeniach i jednoczesnym ząbkowaniu. Każdy Polak jak wiadomo zna się na wszystkim i tylko on ma rację. Nikt takich nie przekona.
Opinia użytkownika: Opona bardzo fajna, warta swojej ceny - gdyby tylko nieco lepiej zachowywała się na mokrym asfalcie...
Opinia użytkownika: Opony są ok. Nie odczuwam zauważalnej poprawy komfortu jazdy w porównaniu do poprzednich (prócz tego, że wcześniejsze miałem łyse i na mokrej powierzchni już się nie trzymały).
Opinia użytkownika: Opona super jeszcze mało na nich przejechałem ale poprzednie Michałki energy E3A wytrzymały 150 tyś km i zostało jeszcze 3mm opony więc nie ma co się rozpisywać tylko brać i śmigać mam nadzieję że te nie będą GORSZE .
Opinia użytkownika: Jazda po obwodnicy przy prędkości 110km/h na tych oponach to tragedia.bardzo głośno szumią!! Koła wyważone idealnie a na kierownicy czuć lekkie drgania. Nie wiem z kąd opinie że to bardzo ciche opony. Miały być ciche a tu wręcz przeciwnie jestem rozczarowany tymi zakupem ponieważ opony drogie a cena nie przekłada się na komfort jazdy na tych oponach.
Opinia użytkownika: Opony bardzo fajne pod warunkiem, że nie pada deszcz. W kałużach samochód (przy prędkości) trzeba trzymać mocno kierownicę.
Opinia użytkownika: Dobre opony, godne polecenia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone