Opinia użytkownika: opona rewelacyjna. Powiem tak - są może podobne wysokiej klasy opony jak np continental ale michelin zużywa się niesamowicie powoli !! Continentale ts 830 po przebiegu 50 tys były już na minimum, a michelinki jeszcze w połowie nawet nie są zużyte - mają jakieś 6.0 mm. Prowadzenie na śniegu, błocie - rewelacja. Na suchym i mokrym wiadomo że ustępują letnim, ale i tak świetnie się prowadzą. Przeliczając warto za nie zapłacić więcej bo w perspektywie kilku lat użytkowania nie zużyją się. Dokładnie o około połowę żywotność tej opony jest większa niż większości opon zimowych.