Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona trzyma się dobrze na zakrętach i nawierzchni. Polecam każdemu dodatkowo przy zakupie gratis asistans na 3 lata. To się ludzie opłaca!
Opinia użytkownika: Najlepsza dostępna opona na rynku. Wcześniej "zjeźdźiłem" poprzedni model PA2 który był równie dobry jak ten nowy. Nie kupię innych opon jak Michelin. Polecam wszystkim
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: super opona - najlepsza.
Opinia użytkownika: Zdecydowałem się na zakup bo bieżnik mają podobny do starej dębicy frigo. Na sniegu, błocie i deszczu rewelka. Polecam tym, którzy patrzą tylko na wygląd opony.
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Wystawiam takie oceny na przekór tym wszystkim którzy źle piszą o tych naprawdę niezłych oponach.
Opinia użytkownika: nie zamienil bym na żadną inną oponę!
Opinia użytkownika: Naprawde niezłe. Czekam na prawdziwą zimę:)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone