Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona na naszą zimę. To już mój drugi komplet Michelinó, polecam! Jedyna wada to cena.
Opinia użytkownika: Pewnie kupię letni odpowiednik.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Polecam te oponki, bo na śniegu mają dobrą przyczepnosc, ale są bardzo głośne, szczególnie na suchej nawierzchni, więc jeśli ktoś lubi ciche oponki, to odradzam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone