Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona godna polecenia,wspaniale zachowująca się i sprawdzona w zmiennych warunkach zimowych.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony. W stosunku do użytkowanych poprzednio opon Dębica i Uniroyal wydają się świetne.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolona z jakości opon.
Opinia użytkownika: Oponki bardzo fajne dobrze sie na nich jeździ polecam :)
Opinia użytkownika: Polecam,bardzo dobrze sprawuje się na śniegu.
Opinia użytkownika: Opona jest bardzo dobra na puszysty śnieg , trochę gorzej zachowuje się przy śniegu zajeżdzonym i na lodzie
Opinia użytkownika: Może to wrażenie ale są chyba za twarde na lód. Zużycie prawie niezauwazalne mimo że jeździłem nawet jak były temp.pow. 15'C
Opinia użytkownika: To nie pierwsze zimowe opony tej firmy i na pewno nie ostatnie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone