Opinia użytkownika: Mocną stroną opony jest duża żywotność - 2 sezony zimowe 3000 km - bieżnik jak na razie w normie. bardzo dobre prowadzenie na błocie pośniegowym i gdy jezdnia jest sucha. Na śniegu bywa różnie, ale zawówno hamowanie jak i jazda była pod kontrolą ESP. Opona raczej nie nadaje się na duże kopne śniegi i strome podjazdy, ale mało która opona to potrafi. Nie wpadam w bezkrytyczny zachwyt, ale ta opona na 5 zasługuje. Tomasz O