Ocena łączna:
Opinia użytkownika: opony bardzo fajne, szczególnie dobrze hamują na śniegu, dobra marka, bezpieczna jada, tylko jedno - ale to trochę mojej winy, powinienem kupić 165, po prostu na zimie powinno się mieć o jeden numer węższe opony
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Doskonałe opony! Nawet na zmrożonym śniegu umożliwiają bardzo szybkie zatrzymanie. Na suchym asfalcie (przy niskich temperaturach) zachowują się doskonale. Na mokrej nawierzchni trochę je "słychać" - z naciskiem na trochę. Zdecydowanie polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, praktycznie ABS i ESP się nie włącza i to podczas agresywnej jazdy. Bardzo dobra na mokrą nawierzchnie, dobra na śnieg i suchą drogę. Nie jest zbyt głośna. Polecam.
Opinia użytkownika: Nie sprawdzałem w warunkach ekstremalnych, ale do normalnej eksploatacji super.
Opinia użytkownika: Według mnie najlepsza opona zimowa. Zanim kupiłem te opony przejrzałem testy ... m. innymi test ADAC. Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone