Opinia użytkownika: Bardzo niska ścieralność przy spokojnej jeździe, małe opory toczenia, przy 100km/h są głośne na suchej nawierzchni, na mokrej bardzo mocno gwiżdżą, ale pięknie trzymają się drogi i zostawiają w tyle tuman wody. Na luźnym śniegu rewelacja, na ubitym przy 60kkm/h i zakręcie ok 45 stopni tył łapie poślizg, ale wystarczy zdjąć nogę z gazu i przy ok. 50 łapie przyczepność. Na błocie pośniegowym dość dobrze się sprawdza do 60-70 km/h. Masakra przy temperaturach ok 15 - 20 stopni, przy ostrym hamowaniu auto płynie, nawet przy abs