| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,75 |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,75 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Gdy kupiłem uzywanego Kawasaki ER-5 miał opony Maxxis. Miałem poważne obawy co do jakości tej marki, bo wcześniej używałem tylko uznanych marek jak Bridgestone, Metzeler, Continental i Pirelli. Po przejechaniu prawie 5000 mil na oponach, na których dostałem motocykl muszę powiedzieć że byłem zaskoczony i nie miałem obaw odnośnie kupienia koljnych Maxxis na tył. Nie wiem jak wiele mil te opony przejechały zanim potrzebowały wymiany, ale ścierały się dobrze i przejechałem na nich jeszcze 5000 mil. Przednia opona też przewiduję że wytrzyma 5000 km. Opony są stabilne na zakrętach i dobre na mokrym. Jeździłem na sniegu i lodzie oraz deszczu, bez problemów.