Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na razie za mało na nich przejechałem, ale jak na razie bez zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Są spoko.
Opinia użytkownika: Dobrze się kleją do asfaltu, zwłaszcza mokrego. Ładnie pracują w zakrętach. Ciche jak na zimówki. Nie odczułem zmian w spalaniu. Za krótko używane, aby ocenić trwałość.
Opinia użytkownika: Ciche opony, spalanie też fajne przy umiarkowanej jeździe
Opinia użytkownika: opona ok
Opinia użytkownika: Uniwersalna opona dobra na sucha i mokrą nawierzchnię.Poprzednia generacja hp2 była również dobra. Liczę, że zapewni odpowiednie bezpieczeństwo dla mojego auta przez cały okres użytkowania.
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo dobre opony cena umiarkowana
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony dla małych krosowerów.
Opinia użytkownika: Nie polecam opon z powodu braku możliwości prawidłowego wyważenia. Przy prędkościach 110-120km/h opony „biją”. 2 wulkanizatorów potwierdziło, że opony należy reklamować. Pierwszy raz wybrałem Kleber z uwagi na pozytywne opinie. Pierwszy i ostatni.
Opinia użytkownika: Jest to kolejny zakup opon tej marki, polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone