Opinia użytkownika: Miałem obawy co do opon, ponieważ były najtańsze na rynku. Przesiadając się z pirelli pzero nero miałem jakieś porównanie do tych opon. Przez cały sezon letni szukałem ich wad, sprawdzając co jest w nich takiego, że są tak tanie, lecz przy normalnej jezdzie nie różnią się od innych opon. Nie zauważyłem ich zużycia, spalanie mi się nie podniosło.