Opinia użytkownika: Polecam te opony. Bardzo ładnie wyglądają i są trwałe. Mam letnie i zimowe. Akurat użytkuje opony 235/40/18 także czuć każde nierówności, co chyba przy wszystkich takich oponach jest. Za takie pieniądze to można brać i nie ma czego żałować. Na pewno kupię je w przyszłości jeszcze raz.