Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zrobiłem już 10 tys. km w ciągu 4 miesięcy, opony ciche podczas jazdy. Jedynie zaobserwowałem huczenie podczas mocnego hamowania z dużych prędkości. Opony dobrze zachowują się na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Nie mam z nimi żadnych problemów. Stosunek jakości do ceny rewelacyjny. Polecam.
Opinia użytkownika: Są godne polecenia.
Opinia użytkownika: Wszystko jak w opisie.
Opinia użytkownika: Good.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z opon Imperial, szczególnie w stosunku ceny do jakości. Auto zachowuje się dobrze we wszystkich warunkach pogodowych, prowadzi się jak przyklejone. Teraz stoję przed wyborem opon zimowych i też będzie to Imperial, bo w poprzednim aucie jeździłem 3 sezony na ich oponach i spisywały się świetnie.
Opinia użytkownika: Bardzo faina opona.
Opinia użytkownika: Super opony, polecam.
Opinia użytkownika: Opony szybko się dogrzewają i idealnie trzemają na suchym i na mokrym. Sam jestem miłe zaskoczony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, polecam wszystkim do swoich Volviaczków.
Opinia użytkownika: Naprawdę jestem miło zaskoczony, stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Gorąco polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone