| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
4,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Skoda Octavia Kombi III 2.0 TDI Green tec RS (135kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Ogólnie polecam te opony osobom, chcącym mieć nowe w niskiej cenie aczkolwiek odradzam osobom, które szukają za tę cenę braku różnic pomiędzy czołowymi markami jak Michelin czy Pirelli. Między innymi dlatego, że przy przy 150KM (przedni napęd) podczas nagłego przyspieszania opony te po prostu tracą przyczepność. Przy mokrej nawierzchni ślizgają się na zakrętach bardziej niż droższa konkurencja. Podsumowując: Żałować zakupu jakoś nie żałuję, ale jest niesmak, ponieważ wszystkie opinie o tych oponach należały do pozytywnych, a moje odczucia są nieco inne. Tak więc jeżeli szukasz tanich opon do jazdy miejskiej bądź bardzo umiarkowanej (na pewno nie dynamicznej) opony spełnią Twoje oczekiwania, ale na nic więcej nie licz. :)
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: BMW Seria 3 Coupe E92 330d
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Na oponach zrobiłem jakieś 5 tysięcy km, samochód o dużej mocy, bo blisko 300 koni. Niestety, ale opony fatalne. Zalecane ciśnienie niestety było za wysokie i opona robiła się jak od motocykla, auto bardzo źle się prowadziło, nie mówiąc o wysokich prędkościach powyżej 200. Jedna z opon po niecałym roku zaczęła się rozwarstwiać i dostało się powietrze pomiędzy warstwy, co kwalifikuje oponę do wyrzucenia. Reklamacji oczywiście nie uwzględniono. Polecam zastanowić się dwa razy przed zakupem i przemyśleć zakup firmowych opon.