| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mercedes Klasa C Kombi W203 200 Kompressor
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Pierwszy sezon ok, choć być może szerokość wpływa na to, że na śliskiej nawierzchni są marne, na błocie jedynie poślizg, parę razy się zakopałem mimo włączonego asystenta poślizgu. Drugi sezon, jest to napęd na tył, z reguły poruszam się bez ładunku, odrobina śliskiej nawierzchni, tylne koła wpadają w poślizg przy dodaniu gazu. Rezultat, sam nie wiem czy polecać, może w napędzie z przodu lepiej się sprawdzą. Przy hamowaniu, co dziwne ok. Konkluzja, następne będą pewnie z inną rzeźbą.