Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opona za te pieniądze bardzo w porządku. Na suchym bardzo dobrze, chociaż mam porównanie z Zeetex i uważam, że trochę mniej jest przewidywalna od wcześniejszych Zeetexów. Na mokrym, jak to w oponach z tego segmentu - lepiej uważać. Jeśli chodzi o głośność uważam, że jest dobrze.
Opinia użytkownika: Za tę cenę dobra jakość.
Opinia użytkownika: Jak za tą cenę dają radę.
Opinia użytkownika: Dobre opony w jeszcze lepszej cenie. Myślę, że czasem nie ma co przepłacać, jestem z nich bardzo zadowolony a robie przebiegi okolo 10-13 tys rocznie.
Opinia użytkownika: Opony sprawuja się dobrze. Jestem zadowolony biorąc pod uwagę niewysoką cenę.
Opinia użytkownika: Dobre opony
Opinia użytkownika: Moim zdaniem za tę cenę nic mądrzejszego nie znajdziemy. Polecam .
Opinia użytkownika: Ceny do jakości w porządku.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre. Jestem zadowolona z zakupu. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone