Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Witam. Po wyjeździe nad morze, w trakcie którego spotkała nas ulewa, uważam, że te właśnie opony były świetnym wyborem. Pomimo dużej ilości wody na jezdni opony bardzo dobrze sobie radziły.
Opinia użytkownika: Serdecznie polecam te opony.
Opinia użytkownika: Opony bdb, kupiłem dwa komplety do dwóch BMW, sprawują się idealnie, polecam.
Opinia użytkownika: Z czystym sumieniem polecam te opony. Na moich dwóch samochodach założyłem Imperial i cieszę się z jazdy.
Opinia użytkownika: Ciche, dobrze się trzymają w zakrętach.
Opinia użytkownika: Jestem naprawdę zadowolony z jakości. Cena do jakości jest naprawdę ok. Mam 2 raz te opony tej marki i na lato kleją się na xdrivie w moim BMW, jak szatany. Tak, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam te opony, spisują się idealnie przy małych, jak i dużych prędkościach na każdej nawierzchni, jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Opony dobre, cena atrakcyjna.
Opinia użytkownika: Polecam każdemu, te opony sprawdzają sie w każdej sytuacji.
Opinia użytkownika: Ciche, dobrze trzymają się w zakrętach.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone