Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Wszystko ok
Opinia użytkownika: Opony sprawują się bardzo dobrze i w miejskiej jeździe i na trasie, nie szumią, dobrze przylegają do podłoża i trzymają się nawierzchni, polecam.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Dobre opony.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony jak za taka cenę naprawdę spoko.
Opinia użytkownika: Są ok.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo mile zaskoczony, opony bardzo ciche, przyczepność i odprowadzanie wody bez zastrzeżeń. Zimowych będę szukał właśnie od tego producenta.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. Za tę cenę rewelka.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone