| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: Fiat Marea Sedan I 1.6
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Cóż, po raz kolejny wybór padł na Imperial-e, wcześniej miałem je w rozmiarze 16 i 15 cali, teraz bez wahania kupiłem 14tki do auta żony, zarówno letnie, jak i na zimę. Większych uwag do nich nie mam. Wcześniej wielosezonowe Imperiale w czasie zimy nie sprawdziły się, stąd decyzja, by mieć komplety lato i zima /Snowdragon/. Nie wiem, czy wyciszenie auta żony na przeciętnym poziomie, czy producent coś zmienił w mieszance, bo na mokrym te nowe 14tki jakby bardziej hałasują, ale dramatu nie ma. Suma summarum, zdecydowanie polecam i opony i producenta, jeżdżone sedanem, kombi, z przyczepą i bez niej, lato, zima, lokalnie i czasami autostradą, za tę cenę znakomite.