| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
2,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
6,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: W tym przedziale cenowym to jedna z atrakcyjniejszych opon. Nie żałuję, że nie dołożyłem do przereklamowanej Dębicy czy Baruma. Mając odniesienie do zimowego modelu Imperiala, który jest kompletną porażką, ta letnia wersja spisuje się znacznie lepiej. Dobrze trzyma się drogi, nie zrywa przyczepności podczas dynamicznego ruszania 190 konnym autem, jest stabilna przy autostradowych prędkościach dzięki czemu auto nie pływa. Dodatkowo żadnych problemów z wyważeniem, schludne wykonanie, ładny bieżnik. Warto się zainteresować. Mogłaby być delikatnie bardziej miękka bo na chropowatym asfalcie można dostać w głowę.