| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Peugeot 206+ Hatchback I 1.4 (55kW) (75KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony oceniam bardzo wysoko, nie odczuwam w ogóle wrażenia jakby to były chińskie opony (tak wiem, że imperial to holenderska marka, ale jednak produkowana w Chinach). Samochód się pewnie prowadzi, dobrze hamuje i bardzo dobrze się trzyma, również na mokrej nawierzchni. Spalanie spadło mi średnio o dwie dziesiąte litra więc niby nie dużo, ale w moim przypadku przy takiej ilości km (powyżej 22 000km rocznie) robi to różnice. Pojechałem na tych oponach i tym samochodem (peugeot 206+) w trasę do Jastarni z Bydgoszczy, byłem pewny, że w aucie będzie nieznośnie głośno, okazało się, że dla żadnej osób z całej 4 nie okazało się to uciążliwe, po prostu jechaliśmy, rozmawialiśmy i słuchaliśmy muzyki. Opony oceniam 10/10, myślę, że w tej kwocie nie mógłbym dostać niczego lepszego.